KONST / Litografier / Grafiskt blad 13787019
nr 1378 7019
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Blå Band". Signerad, numrerad 1/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x18 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:22:23
13/2 10:23:12